Lagere afdeling 2020 - 2021

  • 288 kinderen (1 februari 2020)

  • 13 klassen (1A&B&C, 2A&B, 3A&B, 4A&B, 5A&B&C, 6A&B)

Beleid

  • Marc Geerts, algemeen directeur

  • Ann Dries, beleidsondersteuning

meester Marc

juf Ann

Eerste leerjaar

  • 1A Erwin Bernolet

  • 1B Magalie Van Genabeek

  • 1C Jochem Aerts

meester Erwin

juf Magalie

meester Jochem

Tweede leerjaar

  • 2A Sam Van Broeckhoven

  • 2B Christophe Corsten + Maarten Ledeganck (4u techniek e.a.)

juf Sam

meester Christophe

meester Maarten

Derde leerjaar

  • 3A Carol Wouters + Margot Vos (2u), Maarten Ledeganck (1u techniek), Liesbeth Schoukens (1u ICT)

  • 3B Mimi De Vucht & Dominique Papen

juf Carol

juf Margot

juf Mimi

juf Dominique

Vierde leerjaar

  • 4A Hilde De Deckers + Margot Vos (3u), Maarten (1u Technologie)

  • 4B Jurgen Taeymans

juf Hilde

juf Margot

meester Maarten

meester Jurgen

Vijfde leerjaar

  • 5A Christine Van de Velde & Maarten Ledeganck (3u Techniek, taal), Liesbeth Schoukens (1u ICT)

  • 5B Nathalie Meykens + Maarten Ledeganck (5u techniek, e.a.), Liesbeth Schoukens (1u ICT)

  • 5C Lien Mets + Maarten Ledeganck (4u Techniek, taal)

juf Christine

juf Nathalie

juf Lien

meester Maarten

Zesde leerjaar

  • 6A Petra Polak + Ilke Festjens (4u), Liesbeth Schoukens (2u ICT, taal)

  • 6B Stef Maes

juf Petra

juf Ilke

juf Liesbeth

meester Stef

Extra ondersteuning:

  • zorgcoördinatoren,

    • Babs WIllekens, (kleuters & 1ste leerjaar )

    • Ilke Festjens (2de t.e.m. 6de leerjaar)

  • zorgleerkrachten:

    • Margot Vos,

    • Christa Vluymans



  • ICT-coördinator: Liesbeth Schoukens

  • ICT ondersteuning & Ticken 6de: Frank Deneckere

  • CLB-team (VCL-AMI2 Mortsel)

juf Babs

juf Ilke

juf Margot

juf Liesbeth

juf Christa

Frank

Lichamelijke opvoeding:

  • Jan Bellekens, 1A, 1B, 1C, 2A

  • Karen Maes: 2B, 3A, 3B, 4A, 4B, 5A, 5B, 5C, 6A, 6B



meester Jan

juf Karen

Levensbeschouwelijke vakken


ISLAMITSICHE GODSDIENST

Saïda Zohrie

KATHOLIEKE GODSDIENST

Marie-Anne Wegge

PROTESTANTSE GODSDIENST

Rita Bogaerts

ORTHODOXE GODSDIENST

Inga
Katamashvili

ORTHODOXE GODSDIENST

Ekaterina Katamashvili

ISRAELITISCHE GODSDIENST

Geen leerlingen dit schooljaar

ZEDENLEER

Eliane Verschooren

ZEDENLEER

Inge Verhees