Contact

Algemene Info


Andreas Vesalius Gemeentelijke Bassischool Edegem

Gemeenteplein 3

2650 Edegem

Tel: 03/289.21.50.

email: ave@edegem.be

Website: www.andreasvesalius.net

Directeur

Marc Geerts

Gemeenteplein 3

2650 Edegem

Tel: 03/289.21.51.

Email: Marc.geerts@edegem.be

Beleidscoördinator/coach

Ann Dries

Gemeenteplein 3

2650 Edegem

Tel: 03/289.21.54.

Email: Ann.dries@edegem.be

Administratie/Facturatie

Lieve Ceuleers

Gemeenteplein 3

2650 Edegem

Tel: 03/289.21.50.

Email: lieve.ceuleers@edegem.be

Administratie/ICT/Privacy

Frank Deneckere

Gemeenteplein 3

2650 Edegem

Tel: 03/289.21.52.

Email: frank.deneckere@edegem.be

Zorgcoördinatie

Babs Willekens en Ilke Festjens

Gemeenteplein 3

2650 Edegem

Tel: 03/289.21.54.

Email:

Ilke.festjens@andreasvesalius.net

babs.willekens@andreasvesalius.net

Schoolbestuur

Lokaal Bestuur Edegem

Schepen voor onderwijs Koen Michiels

Gemeenteplein 1

2650 Edegem

Tel: 03/289.26.50.

website: www.edegem.be

Vaste vrijwilligers

Dankjulliewel om ons te ondersteunen

Guy