Het team 2019-2020

  • 305 kinderen (1 februari 2019)
  • 13 klassen (1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 3A, 3B,  4A, 4B, 4C, 5A, 5B, 6A, 6B)
  • 16 klasleerkrachten
  • 1 beleidsondersteuner
  • 2 zorgcoördinatoren, 4 zorgleerkrachten, 1 mentor
  • 2 leerkrachten lichamelijke opvoeding (2 uur per klas)
  • 8 leerkrachten levensbeschouwelijke vakken
  • 1 ICT-coördinator
  • CLB-team (VCL-AMI2 Mortsel)

Ons team in het lager onderwijs

Beleid

Marc Geerts  en Ann Dries
Directeur en Beleidsondersteuning

Klasleerkrachten

Eerste leerjaar:

  • 1A Erwin Bernolet
  • 1B Magalie Van Genabeek
  • 1C Jochem Aerts

Tweede leerjaar

  • 2A Sam Van Broeckhoven
  • 2B Christophe Corsten
  • differentiatie rekenen in 3 groepen: Hilde De Deckers (6u)

Derde leerjaar

  • 3A  Carol Wouters
  • 3B Mimi De Vucht & Marleen Op de Beeck (4u)
  • differentiatie rekenen & spelling in 3 groepen: Marleen Op de Beeck (8u)

Vierde leerjaar

  • 4A Jurgen Taeymans
  • 4B Petra Polak & Hilde De Deckers (6u)
  • 4C Maarten Ledeganck & Margot Vos  (6u)

Vijfde leerjaar

  • 5A Christine Van de Velde & Dominique Papen (4u)
  • 5B Nathalie Meykens & Dominique Papen (4u)
  • differentiatie Dominique Papen (2u)

Zesde leerjaar

  • 6A Stef Maes
  • 6B Ilke Festjens & Sefan Vos (2u)
  • differentiatie Dominique Papen (2u)

Zorgteam

Zorgcoördinator

Zorgcoördinator

Zorgjuf

Kangoeroe-uren

Babs Willekens (4/36u)
kleuters & 1ste lj

Stefan Vos (18/36u)
2de tot 6de lj

Margot Vos
(14u)

Stefan Vos
(6u)

ICT en lichamelijke opvoeding

ICT-coördinatie

Lichamelijke opvoeding

2 uur per klas / zwemmen om de 14 dagen of maand

Jan
Olivier Van den EyndeJan BellekensKaren Maes

Levensbeschouwelijke vakken

2 uur per week

Islam

Katholieke godsdienst

Protestantse godsdienst

Saïda Zohrie
(12 uur)
Marie-Anne Wegge (16 uur)foto

Rita Bogaerts (10 uur)

Orthodoxe godsdienst

Israëlitische godsdienst

Niet-confessionele zedenleer

Katamashvili Ekaterina (6u)

Sylvia Rosenblum (4u)Eliane Verschooren (10u)
Sven Sneyers (6u)